Připravujeme nový blog! Na co se můžete těšit?

Vážení zákazníci s novým designem eshopu si pro Vás připravujeme i nové rubriky a články blogu. Nebudou to slohové práce, ale spíše taková užitečná shrnutí toho nejzásadnějšího. 

A na co se můžete těšit? 

  • Recenze filamentu: S každou další várkou filamentu objednáváme i nějakou novinku, třeba dvoubarevné vlákno, metalické barvy apod., které pak zkoušíme kombinovat s našimi výrobky a vznikají tak limitované edice. Již teď lze objednat Zlato-stříbrnou házecí věž. Též bychom se s vámi podělili o zkušenosti a nastavení tisku s konkrétním filamentem. 
  • Recenze deskových her: Jako další kategorii bychom rádi zařadili recenze na deskové hry a tvorbu insertu. Jelikož při návrhu insertu a doplňkových komponent si musíme hru pořádně proklepnout, byla škoda, kdyby získané postřehy zůstaly ležet ladem. Aktuálně nám leží na stole desková hra Kroniky Avelu i s rozšířením, těšit se můžete na insert a podložky pod herní dílky. 
  • Také máme velké plány s našimi doplňky pro vláčkodráhy. Díky velkému zájmu o ně, jsem se rozhodli vytvořit pro ni vlastní značku, zařadit do nabídky zvýhodněné sady a do budoucna se ucházet o certifikát bezpečnosti hraček.

Proto sledujte naše stránky!!